Hakkımızda

Navigatepark.com Marka Tanıtımı
Navigatepark.com
• Türkiye – istanbul merkezli, uluslararası partnerler ile hizmet veren veren bir otomotiv elektronik firmasıdır.

• Navigatepark.com müşteri memnuniyeti odaklı ,ürün ve hizmet oluştururken kulanıcının eğilimlerine özen gösteren bir internet satış sitesidir.

• Mercedes Benz ,Bmw,Audi,Porsche gibi alman menşeyli araçlara orijinal multimedia navigasyon ve ekipmanlar alanlanında satış,montaj,yazılım hizmet vermektedir.

• Kurumun hizmet politikasının temel taşı Müşteri Destek Servisleri ve buna bağlı olarak müşteri memnuniyetidir.

• Her müşteriye özel bir Müşteri Destek Uzmanı sağlanmakta ve sorunların kısa sürede, etkili çözümü hedeflenmektedir.

• Navigatepark.com’u diğer satış sitelerinden ayıran en önemli özellik, servis altyapısında kullanılan yazılımlara kurum bünyesinde destek verebilmesidir.

• Sunulan tüm hizmetler için sürekli destek hizmeti sağlanmaktadır.

• Kalite politikasına azami önem verir. Bu çerçevede, müşterilerinin taleplerinden başlayarak hizmetin sunulamasına kadar olan süreçlerin dökümantasyonu oluşturulmuş, tüm aşamalar kayıt altında takip edilecek şekilde yapılandırılmıştır. İhtiyaç ve beklentilere en uygun çözümlerle cevap vermek, verimliliği arttırmak, gerek müşterinin gerekse çalışanların memnuniyetini arttırmak Navigatepark.com’un kaliteye verdiği değerin temelini oluşturur.

 

Vizyon
Otomotiv multimedia sektöründe en yüksek standartları sunabilen, yeni standartlar oluşturabilen, insana ve çevreye duyarlı, öncü ve lider kurumlardan biri olmak,saygınlık ve tanınırlık kazanmak.
Misyon
Navigatepark.com’un kuruluşundan bu zamana benimsediği ve sadık kaldığı misyonu öncelikle müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak ve koşulsuz memnuniyetini hedefleme anlayışıdır. Bu kapsamda sunduğu hizmetin ve ürünlerin kullanımı kolaylaştırmak, servisin içeriğini zenginleştirmek, uygun fiyatlarla artı değerler katabilmek öncelikleridir. Uzman ve deneyimli kadrosuyla en kısa sürede en verimli çözümleri sunabilmek, satış ve satış sonrası servisleriyle müşterilere güven vermek, özenle yürütülen AR-GE çalışmalarıyla yeni gelişen dünya standartlarını hızla müşterilere sunabilmek müşterinin uzun soluklu ve kusursuz çözüm ortağı olma misyonunu tanımlamaktadır.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s