Bağlantı

BMW 7 SERİSİ E65 KABLOSUZ APPLE İPHONE MOBİL TV PAKETİ

BMW 7 SERİSİ E65 için APPLE  Video ile kablosuz iphone mobil TV paketidir. Apple iphone 4S / 5 / 5S ve android sistemli telefonlar için Wi-Fi video stream yapar. Aracınızdaki orijinal 7 inch veya 8.8 inch ekranınızda bulunan harici video kaynak bağlantı noktasıyla uyumlu çalışır. Aracınızdaki multimedia parçalardan (ana ünite,ekran gibi) hiç bir parça değiştirilmeden tamamen orijinaliteye sağdık kalınıp sisteme giriş yapılmaktadır. Aracında harici video kaynağı bağlantı noktası bulunmayan kullanıcılar içinBMW 7 SERİSİ E65 için bir multimedia video interface ile beraber kullanılması gerekir. Hazırda zaten aracında video interface kullanan kullanıcılar için, telefonu kablo bağlatısı olmadan Wi-Fi üzerinden kablosuz olarak bağlama imkanı veren bir üründür.Bu ürün ile aracınıza Apple iphone telefon içeriğinizi aracınızın ekranına gönderebilirsiniz. Mobil 3G TV için telefon hattınızın oparatöründen Mobil TV üyeliği yapmanız gerekecektir. Telefondaki uygulamaları kullanabilir, 3G üzerinden mobil tv izleyebilir,Navigasyon uygulamasını tam ekran araçtan takip edebilirsiniz. Apple iphone’daki tüm arşivinizi araçta izleme olanağına kavuşmuş olacaksınız. Yüksek standart ve kalitede çalışan yeniliklerle beraber güncelleme imkanı olan bir üründür.Her türlü composit AV girişi bulunan cihaza bağlanır. HDMI bağlantısı ile VIP araçların vazgeçilmez temel ürünlerinden birtanesidir. WiFi IEEE 802.11 b/g/n standardını kullanır. Kolay montaj ve küçük tasarımı sayesinde yer sıkıntısı olmaz. Andorid sistemli telefonlar için sadece video stream yapabilirsiniz. Telefon içeriğini paylaşamazsınız.Telefon içeriğini paylaşım sadece apple ürünlerine özel yapılandırılmıştır.

Bağlantı

AUDI A6 ANDROID YENİ NESİL ARKA EĞLENCE SİSTEMİ

Arka eğlence sistemi kavramı yeniden şekilleniyor. BMW modelleri için özel tasarımlı 1080p destekleyen şık ve ergonomik tasarımlı yeni nesil android arka eğlence sistemidir.

Yüksek ekran çözünürlüğü beraber kabiliyetleri ile yolculuklarınızda sıkılmayacaksınız.internet erişimi sayesinde film,müzik,sosya platformlar,oyunlar gibi birçok uygulamaları kullanımınıza sunar. 

Bağlantı

ÜCRETSİZ 130 ARAMA MOTORU KAYDI

Siteni tek tıklamayla 130 Arama Motoruna Kaydet.İşlem çok basit aşşağıdaki kutuya site URL ni ve mail adresini yazdıktan sonra Sitemi Gönder Butonuna tıkla.Artık sitene eklediklerin, yazdıklarından arama motorları anında haberdar olacak.

http://www.navigatepark.com’un katkılarıyla.

kodlar histsaitnden alınmıştır.

Bağlantı

ESCALADE

CADILLAC ESCALADE MULTİMEDİA VİDEO İNTERFACE CADILLAC ESCALADE

2007 yılı sonrası araçlar için uygundur.

Aracınızda Navigasyon,Geri görüş kamerası,Dvd,Mobil tv,HDMI görüntü transferi,usb video player gibi bileşenleri aracın orijinal ekranında kullanmanızı sağlar. ESCALADE video interface  araçlara özel tasarlanmıp kore teknolojisi ile üretilmiş,kore malı tamamen orijinal çalışmaya dayalı spesifik bir ürünüdür.

özellikler:

Video interface giriş portları

 • Analog RGB C sync (Navigation sistemi kullanmak için) × 1
 • CVBS (Geri görüş kamerası) × 1
 • A/V input (NTSC / PAL) × 3
 • LCD  konnektör (Ana ünite lcd’si için) × 1

Çalışma voltajı:

 • Input power: 10 V DC – 16 V DC
 • Max güç tüketimi: 1.8 W

Araçta kullanıcak olan bileşenler fiyata dahil değildir.

Bağlantı

MERCEDES BENZ S SERİSİ W221 MULTİMEDİA VİDEO_İNTERFACE

Aracınızda Navigasyon,Multimedia,geri görüş kamerası,dvd,mobil tv,iphone video stream,HDMI görüntü paylaşımı gibi araç içi eğlence sistemi yapabilmeniz için Mercedes Benz arçlara özel tasarlanmıp kore teknolojisi ile üretilmiş,kore malı tamamen orijinal çalışmaya dayalı spesifik bir ürünüdür.

 SADECE Mercedes Benz S serisi  2010 yılı sonrası araçlar için uygundur. Mercedes Benz 8 inch ekran çözünürlüğüne uygun çalışır.

UYARI:  W221 DUAL EKRAN OLAN ARACLARA UYGUN DEĞİLDİR.

Orijinal ”RETURN” düğmesi ile kontrol edilir.Harici bir kontrol aleti gerektirmez.

özellikler

Video interface giriş portları

 • Analog RGB C sync (Navigation sistemi kullanmak için) × 1
 • CVBS (Geri görüş kamerası) × 1
 • A/V input (NTSC / PAL) × 3
 • Lvds  konnektör (Ana ünite lcd’si için) × 1

Çalışma voltajı:

 • Input power: 10 V DC – 16 V DC
 • Max güç tüketimi: 12 W

ölçüleri:

  • 127 mm × 90 mm × 25 mm
  • Uygulayacağınız bileşenler ve montaj fiyata dahil değildir.

   Deataylı bilgi almak için: 

   Navigatepark Destek Ekibi

   destek@navigatepark.com

   Destek Gsm: 0532 208 30 88