BMW F30 NBT TOUCH IDRIVE RETROFIT

Video

7inch olan Bmw F30 büyük ekran’a yükseltilmiştir. 10.2 inch hd dvd-usb-bluetooth-internet-navigasyon-usb video-apps -geri görüş kamerası özellikleriyle full donanım kitine sahip olan ve yeni nesil dokunmatik idrive ile dahada kabiliyetli hale gelen NBT ünitesi aracı tam bir eğlence merkezi haline getirmiştir.DVD free yazılımı yapılmıştır.Navigasyon 2014-1 haritaya sahiptir.

Porsche Cayenne multimedia,iphone mobil tv,arka eğlence, geri kamera,map update

Video

Porsche PCM 3.1 üniteye video paylaşımı ve kablosuz mobil tv kutusu ilave edilmiştir. arka eğlence dvd ile desteklenmiş kablosuz kulaklıklar ile bağımsız izleme imkanı verilmiştir. 2013 türkiye haritası güncellenmiştir.Geri görüş kamerası orijinal olarak verilmiştir.cayenne,panamera,carrera için uygulama detaylarını http://www.navigatepark.com’da bulabilirsiniz.

Porsche Cayenne full multimedia-harita update Rear kamera Arka eğlence

Video

Porsche cayenne için multimedia iyileştirmesi yapılan araçta,iphone ile kablosuz video akrarımı-mobil tv uygulanmıştır.Arka eğlence yapılıp ön ve arka ekranlar kişiselleştirilebilr olarak düzenlenmiştir.ön ve arka kısım bağımsız ve birlikte çalışabilmektedir.

iphone 4s-5-5s ile Araçta mobil Tv uygulaması

Video

APPLE ILE MULTIMEDIA
Multimedia video interface
otomotiv araç içi eğlence dünyasında kullanılan, kısıtlanmış video ekran kullanımını genişletmek amacıyla üretilmş elektronik destek parçalarına verilen genel tabirdir.Farklı bir ara yüze geçiş yaparak mecuttaki ekrana vido sinyallerini gonderip işlemek için kullanılır. Audi,Mercedes Benz,porsche,volvo,land rover,bmw gibi otomobil üreticilerinin orijinal yerleşik sistemlerinde harici kaynaklardan sisteme giriş yapma imkanı sunar. özel elektronik detek veren atölyelerde uygulanırlar.Araçlarda,multimedia,navigasyon,kamera, gibi unsurlar yoksa bunların kullanımını sağlamakta kullanılmaktadır Apple ürünlerinide orijinal apple aksesuarlarıyla birlikte bir mutimedia video interface yardımıyla araclarınızda kullanmanız mümükündür.

Rang Rover Evoque multimedia uygulma detayları

Video

Range Rover Evoque için jant,basmak,difuzor,tampon,far altı,ön panjur ve çıtalar piano black super light boyanmıştır.Geri görüş kamerası ve arka eğlence sisteme ilave edilmiştir.Bu araç için talep edilmemiştir fakat navigasyon birimi için sistem hazır hale getirilmiştir.istenmesi halinde IGO haritalı navigasyon sisteme ilave edilebilecektir.Arka Eğlence sistemi 6’lı dvd changer ile desteklemiş ve ön ekranada paylaştırılmıştır.Kablosuz kulaklıklar sayesinde istenirse kişisel olarak kullanılabilecek şekilde düzenlenmiştir.Geri görüş kamerası 0.1 lüx 720p özellikli HD kamera kullanılmıştır.www.navigatepark.com